Witaj! Bierzesz udział w badaniu!

Za udział w badaniu konsumenckim masz możliwość wygrania bonu na zakupy.

Wybierz sklep, w którym wydasz wygrane 3000 zł!

Aby wziąć udział w badaniu jako internauta i konsument podaj poprawne dane:

Na podany nr telefonu otrzymasz za chwilę kod rabatowy do Multikina lub internetowego sklepu z kosmetykami Yves Rocher.

Kliknij tutaj

Pamiętaj o zaznaczeniu zgód:

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Mobime Lead Generation Limited Sp.K. z siedzibą w Warszawie (02-736) ul. ul. Wróbla 24/2. Podane dobrowolnie dane będą przetwarzane zarówno w celu realizacji postanowień Regulaminu, jak również w celach marketingowych (marketing bezpośredni usług Administratora danych) oraz zgodnie z treścią wyrażonych zgód. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu i go akceptuję.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mobime Lead Generation Limited Sp.K. w celach marketingowych na rzecz podmiotów trzecich.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Mobime Lead Generation Limited Sp.K. podmiotom trzecim, które będą je przetwarzały w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości w formacie SMS i MMS).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych poprzez użycie automatycznych systemów wywołujących od Mobime Lead Generation Limited Sp.K. oraz od podmiotów trzecich, którym dane będą udostępnione.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych od Mobime Lead Generation Limited Sp.K. oraz od podmiotów trzecich, którym dane będą udostępnione.
LPP S.A., Euro-net Sp. z o. o., Sephora Polska Sp. z o.o., DECATHLON Sp. z o. o., Inter IKEA Centre Group Polska S.A., Komputronik S.A. nie sponsorują powyższych nagród, nie są organizatorami konkursu oraz nie są związani z tym serwisem.